Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż – ul. Jana Sebastiana Bacha 30, Mokotów, Warszawa
Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na parterze budynku z 1975 roku przy ul. Jana Sebastiana Bacha 30 w dzielnicy Warszawa (Mokotów – Służew nad Dolinką).
Mieszkanie ma trzy pokoje, co pozwala wygodnie urządzić salon oraz dwie sypialnie, np. dla rodziców i dzieci. W mieszkaniu znajduje się jedna łazienka i oddzielna toaleta.
Dużym atutem jest spory balkon, który został oszklony i zabudowany. Dzięki temu można z niego korzystać przez większą część roku. Może służyć jako miejsce do odpoczynku, przechowywania lub dodatkowa przestrzeń użytkowa.
Parter jest wygodny dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz przy codziennym wnoszeniu zakupów czy wózka.
Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone.
Budynek z 1975 roku znajduje się na osiedlu z dużą ilością zieleni i przestrzeni między blokami. W pobliżu są place zabaw oraz chodniki spacerowe. Okolica ma charakter mieszkaniowy i jest dobrze zagospodarowana.
W niedalekiej odległości znajduje się Park Dolinka Służewska – teren zielony z alejkami spacerowymi, placami zabaw i miejscem do jazdy na rowerze.
W okolicy są:
Niedaleko znajduje się centrum handlowe Galeria Mokotów, z szeroką ofertą sklepów, punktów usługowych i gastronomii. W sąsiedztwie działa także lokalny bazarek, gdzie można kupić świeże warzywa, owoce i produkty spożywcze.
Komunikacja
Blisko znajduje się stacja Metro Służew, co umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych części miasta. W okolicy kursują również autobusy i tramwaje.
Dla osób poruszających się samochodem wygodny jest dojazd do Południowa Obwodnica Warszawy (trasa S2), co ułatwia wyjazd w kierunku innych dzielnic oraz poza miasto.
Mieszkanie będzie dobrym rozwiązaniem dla rodziny z dwójką lub większą liczbą dzieci. Trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia oraz zabudowany balkon ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Bliskość szkół, terenów zielonych, komunikacji miejskiej oraz punktów handlowych sprawia, że jest to wygodne miejsce do życia



