Opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż cesję mieszkania o powierzchni 44,27 m² w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Nieruchomość zlokalizowana w pięknej i zielonej dzielnicy Mokotów. Kameralne apartamenty, niska zabudowa (2 piętrowa), liczne parki i tereny rekreacyjne, bogata infrastruktura - to główne zalety tej nowej inwestycji Dom Development, która spełnia najwyższe standardy jakości i komfortu.
Powierzchnia: 44,27 m² + balkon 4,95 m2
Mieszkanie do własnej aranżacji, co daje możliwość zaprojektowania wnętrza według indywidualnych potrzeb i upodobań
10 minut samochodem do centrum Warszawy, kilkanaście minut spacerem do stacji I linii metra Wilanowska, dużo przystanków autobusowych w najbliższej okolicy, niedaleko do nowej linii tramwajowej przy ul. Bonifacego. Nowe osiedla na granicy Stegien, Sadyby i Skarpy Mokotowskiej w pobliżu al. Wilanowska, al. Sikorskiego, ul. Sobieskiego, ul. Puławska, 5 km do Południowej Obwodnicy Warszawy umożliwiającej komfortowy wyjazd ze stolicy.
Nowoczesny budynek: wykończony z najwyższej jakości materiałów, z eleganckimi częściami wspólnymi oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi „smart home”.
W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje oraz tereny rekreacyjne, tor łyżwiarski STEGNY.
Ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Mieszkanie jasne i przestronne, z dużymi oknami, które zapewniają naturalne doświetlenie wnętrza, nakładki na wentylację oczyszczające powietrze w mieszkaniu, chroniące przed smogiem, alergenami i innymi zanieczyszczeniami
Dodatkowe informacje:
Pierwsze piętro z dwóch
Wysokość 280 cm
Mieszkanie jednostronne z ekspozycją południowo - zachodnią.
Rozkład: (powierzchnia w m2)
Salon z aneksem 17,59 m2
Sypialnia 11,51 m2
Łazienka 4,98 m2
Korytarz 4,17 m2
Garderoba 4,52 m2
(Powierzchnia pod ściankami nadającymi się do demontażu 1,5 m2)
Balkon 4,95 m2
ZAPRASZAMY
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.