Opis nieruchomości
Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Starej Pradze przy ul. Okrzei 34 róg Targowej. Mieszkanie w budynku z 1998 roku, na piątym - ostatnim piętrze z balkonem i widokiem na Starą Pragę i zachodnią Warszawę.
Dwa odrębne pokoje (jeden z dużym balkonem), odrębna kuchnia ze stołem i łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie umeblowane, posiada dużo szaf i schowków.
Do mieszkania przynależy dedykowane miejsce parkingowe na strzeżonym całodobowo i zamkniętym osiedlu.
Czynsz administracyjny wynosi 900 zł.
Doskonała lokalizacja
- autobusy i tramwaje z ulicy Targowej 80 m
- metro Wileńska 250 m
- autobusy i tramwaje ul. Wileńska 300 m
- dworzec Wileński PKP 300 m
- ZOO 600 m
- Galeria Wileńska 300 m
- Kino Praha 150 m
w odległości od kilkudziesięciu do kilkuset metrów są sklepy, bazar, restauracje, kina, kluby, doskonały dojazd, szpital, parki, Wisła.
Zapraszam
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.